Size bir telefon kadar yakınız.
0850 840 69 04

Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamerası

Kamera sistemi Neden Gereklidir?

Kablosuz ve kablolu detektör kombinasyonlu entegre güvenlik kamera sistemleri (güvenlik kamerası) sabit telefon hattıyla patentli olmaktadır. Evinizi veya iş yerinizi yüksek teknolojili bir kamera sistemi ile korumalısınız. Merkezi ünite, kolay programlama ve kullanım için yerleşik bir klavyeye sahiptir. Panelin ortasındaki geniş LCD panelde, 8 kablolu sensörleri ve 32 kablosuz detektörü kolayca ve gözle görülebilir bir şekilde görebilirsiniz. Kaydedilmiş ses menüleri kolay kullanım için uygundur.
Ana panelde dahili siren bulunmaktadır ve kayıtlı bir mesajla evinizi ya da dükkanınızı telefonla ihlal etmeniz durumunda 4 telefon numarasına bildirimde bulunma olanağına sahiptir. Sistemin durumunu herhangi bir zaman da uzaktan kontrol etme imkanı verdiği için devre dışı bırakılması söz konusu olması dikkat çekicidir. Bu tarz kamera sistemleri her zaman güvenlik bakımından gereklidir. Ve görüntü kalitesi için gerekli olmaktadır.

Dijital Güvenlik

Bir süre önce en yüksek güvenlik seviyesini yalnızca kablolu kamera sistemlerinde bulunmaktaydı ancak şuan kablosuz sistemlerde de bulunmaktadır. Bununla birlikte dijital şifreleme tekniklerini ve gelişmiş bir güç tüketimi yönetimi ile birleştirilen yenilikçi iki yönlü iletişimi kullanarak, ürünleri ile bu zorlukla başa çıkmayı başarmaktadır. Kamera sistemleri (güvenlik kamerası) ürünleriyle birlikte, yükleyicinin her uygulama için gereken her şeyi kullanabilmesi için geniş bir cihaz yelpazesi geliştirmeyi başarmaktadır.
Denetleyicileri, genişletme modüllerini, manyetik kontakları, sensörleri ve sirenleri bulabilirsiniz, böylece bağımsız bir sistem kurulabilir veya mevcut bir sistem kolayca ve başarılı bir şekilde genişletilebilir. Kamera sistemleri (güvenlik kamerası)alanındaki rekabet düzeyini yükselterek yeni teknolojilerin entegrasyonuna çok yatırım yapılmaktadır.

Bu Sistem Ne İşe Yarar?

Kamera sistemleri (güvenlik kamerası) yeniliklerden biri de çok yüksek koruma sağlayan iki yönlü şifreli iletişim kanallarının kullanılmasıdır. Ancak yenilikler bununla bitmemektedir. Artık detektörleri devreden çıkarmak ve böylece sistemin derhal yanıt vermesini sağlamak için zaman yoktur. Cihazlar arasındaki iletişim güvenliği artırmak için kablosuz olarak yapılır. Güçlü yararlarından biri, pil ömrünün artmasına yardımcı olan gelişmiş enerji yönetimidir. Kamera sistemleri (güvenlik kamerası) birçok modeli ile artık ön plana çıkmaktadır. Ancak size en uygun olanına siz karar vermelisiniz.