Hakkımızda

Genesis Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri, Elektronik Güvenlik Sistemleri ve Zayıf Akım Sistemleri alanlarında 25 yıllık tecrübeye sahip, alanında profesyonel bir teknik ekip ile 2015 yılında kurulmuştur.

2015 yılından bugüne müşterilerine uzman kadrosu ile elektronik güvenlik sistemleri alanında teknolojik çözümler üreten Genesis  Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri; titiz çalışma, kalite ve sürekli hizmet sunmayı ilke edinmiş olup,  projelerinde, yerel yönetmeliklere ve uluslararası standartlara bağlı kalarak mühendislik hizmetleri sunmakta, alanında uzman teknik ekibiyle hızlı kalıcı ve ekonomik çözümler sağlamaktadır.

Elektronik güvenlik sistemlerinde; proje danışmanlığı, projelendirme, satış sonrası servis, periyodik bakım ve sistem geliştirme hizmetlerine, sistemin sürekliliğini sağlamak açısından önem vermektedir.

Profesyonel alarm sistemleri, CCTV kamera sistemleri, dijital kayıt ve görüntü aktarım sistemleri, görüntülü diafon sistemleri, PDKS geçiş sistemleri, günlük yaşantımızda işletmelerin ve konutların güvenlik ve verimliliğinin artması açısından vazgeçilmez unsurlar halini almıştır.

Firmamız, ihtiyacınız olan güvenlik sistemini gelişen teknoloji ile eş zamanlı olarak analiz ederek, sizlere en kaliteli ürünler ve en uygun maliyetlerle sunmayı amaç edinmiş olup, sisteminizin sağlıklı ve uzun ömürlü çalışabilmesi için konusunda uzman sistem danışmanı, profesyonel keşif ve teknik ekibi ile hizmet vermektedir.